FETÖ+Almanya +Bild+Hürriyet!

18 Ağustos 2017 Cuma, 12:38

15 Temmuz darbe gecesinin imamı Adil Öksüz, Angela Merkel’in kanatları altında Almanya’da cirit atıyor! Aynen FETÖ’nün kaçak savcıları Öz ile Kara gibi…

NATO Üssü Ramstein’daki FETÖ’cü 46 subayı koruma altına alan da Alman devletidir.

Vaktiyle CIA’in kurduğu Alman Dış İstihbarat Teşkilatı’nın (BND)günümüzdeki şefi Bruno Kahl “15 Temmuz’un arkasında Gülen’in yer aldığına dair bir kanıt göremediklerini” söylemişti!

Her taraf lebalep kanıt veya belge dolu olduğu halde, bunlar bir türlü göremiyorlar!

Gerçeği görmek işlerine gelmiyor…

Derin ABD tarafından yönetilen Alman devleti, FETÖ’cülerin üzerine titriyor!

Onları himaye etmeyi, saklamayı “görev” biliyor!

***

FETÖ mensubu askerlerin 14 Temmuz 2016’da ABD’den askeri nakliye uçağı A400M ile Akıncı Üssü’ne mühimmat getirdiklerine dair itiraf, Astsubay Başçavuş Sinan Sarı’nın ifadesinde yer almıştı!

15 Temmuz gecesi Ankara’daki Akıncı Hava Üssü’ne giderek “kalkışmanın fitilini ateşleyen” Pennsylvania’dan talimatlı Adil Öksüz, Türkiye’deki Amerikan makamlarıyla irtibatlıydı…

Kaçak Adil Öksüz’ün FETÖ’nün 15 Temmuz 2016’daki darbe girişiminden altı gün sonra ABD İstanbul Başkonsolosluğu’ndan telefonla arandığı, geçen Mart ayının sonunda ortaya çıkmıştı!

Türkiye’den kaçışını müteakip; bir ay önce Almanya’nın Hannover şehrinde görülen Adil Öksüz’ün İncirlik’ten kalkan kargo uçağıyla Wunstorf’taki NATO’nun kargo üssüne getirilmiş olabileceği ihtimalinin üzerinde duruluyor…

Wunstorf, Hannover’e otuz kilometre mesafede bir kasaba.

***

Dışişleri Bakanlığı, Almanya’ya Öksüz’le alakalı olarak “nota” verdi: “FETÖ mensubu firarinin Almanya’da olduğunun tespiti durumunda yakalanarak Türkiye’ye iade edilmesini” istedi…

Almanya, nasıl FETÖ’nün kaçak savcılarını yahut NATO’daki subaylarını iade etmemişse; Ankara’nın Öksüz’le ilgili talebini de yerine getirmeyecektir.

Angela Merkel’in Almanya’sı mı; FETÖ’cüsünden PKK’lısına kadar tüm teröristlere koltuk çıkıyor, onları pamuklara sarıyor!

***

Berlin Mehter Takımı’na yasak getirerek üç hilalli Osmanlı sancağının taşınmasına izin vermeyen Alman devleti; PKK’lılar Berlin’deki meclis binasının önünde terör örgütünün paçavrasını açtığında ses çıkarmıyor! Alman polisi, PKK’lı teröristlerin sırtını sıvazlamaya devam ediyor!

Yahudilerin şirketi olan Axel Springer’in yayınladığı Bild, “Almanya’nın en çok satan gazetesi” sıfatıyla FETÖ ve PKK’yı “baş tacı yapmayı” sürdürüyor!

Bild, geçtiğimiz Kasım ayında Terör Partisi HDPKK’nın eş genel piyonları gözaltına alındığında “Diktatör Erdoğan, sırada daha ne var?”manşetini atmıştı!

16 Nisan’daki referandumdan kısa süre öncesinde ise Bild bu defa Türkçe olarak “Atatürk olsa, HAYIR derdi” manşetiyle çıkmıştı!

***

Hürriyet’in “can yoldaşı” olan Bild, Almanya’da gittikçe yaygınlaşan İslam düşmanlığını “besleyen” yayınları itina ile yapan bir gazetedir.

Bild’in yöneticilerinden Nicolaus Fest, üç yıl önce köşesinde (27 Temmuz 2014) şöyle yazmıştı: “Tanrı’ya inanmıyorum, ancak Hıristiyanlık ya da Yahudilik yahut Budizm beni rahatsız etmiyor. Beni sadece İslam rahatsız ediyor. Üstelik gittikçe artan bir oranda…”

Almanya’nın “Neo-Nazi” kamuflajlı “derin elemanlarını” gurbetçilerimize karşı kışkırtan ve saldırtan yayınları yıllardır yapan da Bild gazetesidir!

İşte bu Bild gazetesini on beş yıl boyunca yönetmiş olan Kai Diekmann, 2004 yılından bu yana Hürriyet gazetesinin yönetim kurulu üyesidir. Bu “görevi” için kendisine 5.000 dolar ödeniyor.

Diekmann, vaktiyle CIA tarafından kurulan Atlantik Brücke derneğinin yönetim kurulu üyesidir. ‘Gizli Loca’ diye tanımlanan bu derin derneğin üyelerinden birisi de Şansölye Merkel’dir!

Merkel, Aydın Doğan isimli şahsın; Diekmann da Ertuğrul Özkök’ün kankasıdır…

Kai ile Ertuğrul’un yedikleri içtikleri ayrı gitmez! Ertuğrul, arada bir Bild’te köşe yazar. PKK terör örgütünden “Radikal Kürt partisi” diye bahseder!

***

Alman Joseph Alois Ratzinger, Nisan 2005’te Papa seçildiği vakit; Kai Diekmann, Bild’te “Biz Papa’yız” manşetini atmıştı…

Ertuğrul ise bir söyleşisinde (Mayıs 2015) ağzındaki baklayı çıkarmış, “Bir tek şey istiyorum. Karıma da söyledim. Cenaze törenimi kilisede yapsınlar” demiştir!

Kai’nin Ertuğrul Özkök’ü mü; hakiki yüzünü bir defa daha gösterdi ve 13 Ağustos 2017 tarihli köşesine “Deizm, matah bir şeydir, sevgili Ahmet” başlığını attı!

15 Ağustos 2017 tarihli yazısında “Sayın Cumhurbaşkanım, Kai yalancı değil” ara başlığıyla kankasını savunan “gazeteci” kılıklı tesir ajanı Ertuğrul, “Kai bugüne kadar Türkiye aleyhine tek kelime etmedi” diyerek kuyruklu yalanın zirvesine çıktı!

Geçen yıl “cinsel taciz” suçlamasıyla soruşturmaya uğrayan Diekmann, Bild’teki görevinden ayrıldı. Hürriyet, Kai hakkındaki işbu suçlamaya “gözlerini tamamen kapattı!”

Kai’nin yönetimindeki Bild, 2014 Mayıs’ında Erdoğan’ın Köln ziyaretini “Hoş gelmediniz! Burada istenmiyorsunuz!” manşetiyle karşılamıştı! (Yeni Şafak)