Yusufi'lerden Doğru Medya Grubuna Teşekkür Mektubu

27 Eylül 2014 Cumartesi, 17:37

Bütün hamdler Allah’a, salat ve selam Efendimiz olan Hz. Muhammed (sav)’e ve ashabına, ehli beytine her daim onların takipçilerinin üzerine olsun.

Tarih boyunca kalleşlikle anılan siyonistler havadan, karadan ve denizden Gazze’ye değil de bir buçuk milyar Müslümanın onuruna, hassasiyetlerine bombalar yağdırdılar. Bütün dünya sessizliğe bürünürken bir buçuk milyar Müslümanın onurunu kurtarmak için izzetli ve şerefli bir direniş gösteren Hamas’a karşı Müslüman(!) Arap ülkeleri ise israilin çıkarları için direnişe karşı bir tavır sergilediler.

Dünyaya kendi büyüklüğünü göstermek için Gazze’ye kudurmuş köpekler gibi saldıran Siyonistler, aslında kendi rezilliklerini, küçüklüklerini görmezden gelmektedirler. Bütün bunlara rağmen Gazze’nin sesini dünyaya duyurabilmek için Müslümanlar maddi ve manevi olarak ellerinden geleni yapmaya çalıştılar.

Müslümanlar, Gazze’deki çocuk, kadın ve yaşlıların şehadetine üzülürken siyonistlerin ölen her bir askeri için sevinen Gazzelilerin mutluluklarını en güzel bir şekilde kamuoyuna taşıdılar. Siyonistlerin vahşetini, mazlum Gazze’nin sesini duyurmak için geceli, gündüzlü çalışan Doğruhaber’e, bütün Müslümanlara, Rehber TV’ye zindanda bulunan bütün Yusufiler adına teşekkür eder, bütün zindandaki Yusufilerin haklarını güzel bir şekilde dile getiren Doğruhaber ve Rehber TV çalışanlarına ve yazarlarına can-ı gönülden teşekkür ederim. Allah yâr ve yardımcınız olsun inşallah.

Bütün Yusufiler adına Seyfettin Bal
İzmir 1. Nolu F tipi Kapalı Cezaevi İzmir