HÜDA PAR Mardin'de halkla bayramlaştı

HÜDA PAR Mardin'de halkla bayramlaştı

HÜDA PAR Mardin il teşkilatı, Ramazan Bayramı dolayısıyla parti üyeleri ve halkla bayramlaştı.

HÜDA PAR Mardin il teşkilatı, il binasında Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenledi. Programa HÜDA PAR GİK üyesi Mahmut Kılınç ve Artuklu İlçe Başkanı İsmail Çevik ile parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

İl teşkilatı yönetimi, gelen misafirleri kapıda karşıladı. Gelenlerle tek tek tokalaşarak bayramlarını kutlayan parti yönetimi, misafirlere çay ve bayram şekeri ikram etti.

Ramazan bayramının İslam ümmetine ve bölgenin huzura kavuşmasına vesile olmasını dileyen HÜDA PAR GİK üyesi Kılınç, "Resulullah, 'Oruç sabrın yarısıdır.' diyor. Bu sabır imtihanında başarıyla geçmiş müminlere Allah-u Teâlâ imtihanı geçmenin mükâfatı olarak bu bayramı hediye etmiştir. Mübarek olsun. Ayrıca yıllardır cezaevlerinde haksız bir şekilde ömürlerini geçiren Yusufi kardeşlerimizin bayramını tebrik ediyoruz. Çeşitli kumpaslar ve hilelerle yıllardır cezaevlerinde olan Yusufilere de Rabbim bir hayır kapısı açsın ve onları sevenlerine kavuştursun. Tüm halkımızın, tüm kardeşlerimizin bayramını tebrik ediyorum. Rabbim daha güzel bayramlara kavuşmayı nasip etsin." dedi.

Bayramlaşma programının ardından HÜDA PAR heyeti, AK Parti il teşkilatı ile Saadet Partisi'ne iadeyi ziyarette bulundu. (M. Salih Keskin - İLKHA)