Avrupa Yetim-Der Ramazan'da binlerce Yetim ve ihtiyaç sahibine ulaştı

Avrupa Yetim-Der Ramazan'da binlerce Yetim ve ihtiyaç sahibine ulaştı

4 Kıta ve yaklaşık 40 ülkede hizmetlerini sürdüren Uluslararası İnsani Yardım kuruluşu Avrupa Yetim-Der, binlerce ihtiyaç sahibi ve Yetime ulaşma gayretindeyken Ramazan 2019 çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor.

Afrika, Asya, Arakan Kampları, Balkanlar, Türkiye, Yemen, gibi birçok ülke ve bölgelerde Yetim ve ihtiyaç sahiplerine Ramazan ayı’nın ilk günlerinden itibaren Gıda paketleri ulaştıran Avrupa Yetim-Der, binlerce Yetim ve ihtiyaç sahibine hayırseverler aracılığı ile iftar yemekleri vermeye devam ediyor.

Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla beraber Yetim Giydirme projesi için son hazırlıklarını tamamlamak üzere olan Avrupa Yetim-Der, hayırseverlerin destekleriyle onlarca Yetimi giydirmeyi planlıyor.

İslam dünyasında genellikle Ramazan ayı’nın son günlerinde daha yoğunluklu olarak Fitre, Sadaka ve Zekatların verildiğine dikkat çeken Avrupa Yetim-Der;

Avrupa’da yaşayan hayırseverlerin Avrupa Yetim-Der’i, Yetim ve ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için bir köprü olarak vazifelendirmeleri ve bunun içinde Zekat, Fitre, Sadaka ve diğer hayırlarda Avrupa Yetim-Der’e bizzat başvuruda bulunmaları yada güncellenen telefon ve internet iletişimi üzerinden Avrupa Yetim-Der’e ulaşarak hayırlarını yapabilecekleri hatırlatmasında bulundu.

Öte yandan Ramazan ayında Yetim ve ihtiyaç sahiplerine yönelik Avrupa Yetim-Der tarafından yapılan yardım görüntülerine kuruma ait sosyal medya hesapları üzerinden güncel şekilde ulaşılabileceği hatırlatılması yapıldı.

Avrupa Yetim-Der için Bağış için gerekli bilgiler:

Avrupa Yetim-Der Genel Merkezi tarafından yapılan açıklamada Hayırseverlerin yapacakları bağışlarda aşağıdaki bilgileri kullanmaları gerektiği belirtildi:

Banka bağış bilgileri:
Alıcı: Avrupa Yetim-Der
IBAN: DE16 6835 0048 0001 0931 78
BIC:   SKLODE66XXX

Resmi Web sayfası

www.avrupayetimder.com

info@avrupayetimder.com

Telefon
00 49 7623 71 777 30 (Sabit Hat)
00 49 157 739 606 19 (Yeni WhatsApp Hattı)

Sosyal Medya
Facebbook:   
https://www.facebook.com/avrupayetimder2011
Instagram:   
https://www.instagram.com/avrupayetimder/
Twitter:         
https://twitter.com/AvrupaYetimder

(Hürseda Haber)