Kısa Bir Süreliğine Yayınlarımıza Ara Verdik!

23 Temmuz 2009 Perşembe, 00:00

Haberi kaynağından alıp zamanında sizlere ulaştırmak için yoğun tempolu koşuşturmamız aralıksız devam etmektedir. İslamı esas alarak çerçevesini çizdiğimiz prensiplerimizle başladığımız yayın hayatımıza

Bismihi Teâlâ

Değerli okuyucular!

Sitemiz yayın hayatına başladığı günden beri zengin ve dolu bir gündemle karşısınıza çıkmak ve sizleri gelişmelerden haberdar etmek amacıyla arkadaşlarımız, gecelerini gündüzlerine katarak yoğun bir tempoyla çalışmaktadırlar. Taze ve yeni haberleri, seviyeli değerlendirme ve yorumları okumanız için gerek sitemiz yazarlarının yorum ve makalelerini ve gerekse de diğer kaynaklardan yoğun haber akışı ve seçme makalelerle karşınıza çıkıp ihtiyaçlarınıza cevap vermeye çalışıyoruz.

Yayın hayatına başladığımızdan beri siz değerli okuyucuların gösterdiği yoğun ilgi bizleri daha fazla şevke getirmiş, her gün daha güzel haberlerle karşınıza çıkma heyecanıyla tutuşturmuştur. Sizlerin ilgi ve katkılarınızla sitemizi daha da geliştireceğimizi, dolo dolu haber ve yorumlarla ve yepyeni gündemlerle karşınıza çıkacağımızı bildirmek isteriz.

Haberi kaynağından alıp zamanında sizlere ulaştırmak için yoğun tempolu koşuşturmamız aralıksız devam etmektedir. İslamı esas alarak çerçevesini çizdiğimiz prensiplerimizle başladığımız yayın hayatımıza, yalan, yanlış, uydurma haberlere ve saldırganca tutumlara yer vermeden, doğru haberler, seviyeli ve özgün yorumlarla, her zaman ve ortamda hakkı dile getirmeye ve hak bildiğimizi haykırmaya çalışıyoruz. Zulmedenlerin, insan hak ve hukukunu çiğneyenlerin ve insan kerametine saygı göstermeyenlerin gerçek yüzlerini ortaya çıkarıp deşifre etmekle birlikte, hakları ellerinden alınanların, zulme uğrayanların ve ezilenlerin sesi olmak ve onların sesinin daha da gür çıkmasına yardımcı olmak için büyük bir özveriyle çabalıyoruz.

Hakkı haykıran dil olma çabasındaki yayın çizgimiz bazı kesimlere dokunmuş olmalı ki, bir süredir sitemiz yoğun saldırılarla karşı karşıya. Çehrelerini sergilemeye çalıştığımız ve gerçek yüzlerini deşifre ettiğimiz bazı kesimler sitemize zarar vermek için her gün yeni saldırılarla karşımıza çıkmaktadırlar. Onların zarar verme ve çökertme amaçlı saldırılarına karşı arkadaşlarımız değişik önlemler almaya ve sitemize yönelik saldırıları etkisizleştirmeye çalışmaktadırlar. Bu arada farklı yöntemlerle virüs ve benzeri zararlı şeyleri sitemize yönlendirme uğraşıları devam etmektedir. Arkadaşlarımız bunları da etkisizleştirmek için yoğun bir faaliyet içindedirler.

Bu arada değerli okuyucularımızdan bazı isteklerimiz olacak. Sitemize yapılan saldırılara karşılık gerekli önlemleri almaya çalışıyoruz. Ancak, okuyucularımızın sitemize veya başka sitelere girişte her türlü ihtimale karşı bilgisayarlarında güçlü antivürüs programları bulundurmalarını, böylece muhtemel casus amaçlı virüs veya bilgisayarlara zarar veren diğer virüs saldırılarına karşı önlem almaları iyi olacaktır. Bugün sanal alemde virüslerle yapılan çok çeşitli saldırı yöntemleri olduğu, bunların bir kısmının casusluk amacına, diğer bir kısmının engelleme amacına yönelik olduğu dikkate alınarak, söz konusu muhtemel virüs saldırılarına karşı tedbir almak ve korunmak her açıdan yerinde bir hareket olacaktır. Bu konuda siz değerli okuyucularımızı bilgilendirmeyi kendimize bir vazife kabul ederek bu yazıyı kaleme aldık.

Yayıncılıkta henüz birkaç ayımızı geride bırakmamıza rağmen sitemizi her gün biraz daha geliştirerek, taze haberler, seviyeli ve özgün yorumlarla karşınıza çıkmaya devam edeceğiz. Sizlerin desteği ve duasıyla İnşallah ileriki günlerde sitemizi daha da geliştirmeye, güncel ve taze haber ve yorumlarla gündemi daha da süslendirmeye çalışacağız. Ancak sitemizi yakından izlemenizi, eleştirilerinizle ve dualarınızla katkıda bulunmanızı istiyoruz. Yoğun ilginizden alacağımız enerjiyle sizlere daha dolu bir site sunmaya ve imkânlarımız ölçüsünde beklentilerinize daha iyi cevap vermeye çalışacağız.

Selam ve dua ile / Hurseda Editör