Sunucu (Server) Yenileniyoruz...

11 Nisan 2014 Cuma, 21:28

Sitemiz, yayın hayatına başladığı günden bu yana sizleri gelişmelerden haberdar etmek ve Haberi kaynağından alıp zamanında sizlere ulaştırmak için çalışmalarına aralıksız devam etmek amacıyla bir takım teknik değişiklikleri yapmak zorunda kalmıştır.

Yoğun ziyaretçi akını nedeniyle sitemizde zaman zaman teknik durağanlık meydana geliyor ve bu olumsuzluktan dolayı çoğu okuyucumuz Hürseda’ya ulaşmakta teknik bir takım zorluklarla karşılaşıyordu.

Günlük ciddi oranlara ulaşan okuyucu kitlesine, mevcut internet sitemizin sunucusu cevap veremez hale gelmiş ve bu durum, sunucu (server) değiştirme/geliştirme/yenileme ihtiyacı doğurmuştur.

Hürseda Haber internet sitemizin sunucu yenilemesi sürecinde siz değerli okuyucularımızdan özür diler dua talebinde bulunduğumuzu ifade ederiz.

Yeni sunucu (server), hazır hale geldikten hemen sonra güçlü bir teknik altyapıyla siz kıymetli okuyucularımıza daha hızlı bir şekilde hizmet verebilmeyi amaçlamaktayız.

İslam’ı esas alarak çerçevesini çizdiğimiz prensiplerimizle başladığımız yayın hayatımıza, yalan, yanlış, uydurma haberlere ve saldırganca tutumlara yer vermeden, doğru haberler, seviyeli ve özgün yorumlarla, her zaman ve ortamda hakkı dile getirmeye ve hak bildiğimizi haykırmaya Allah’ın izniyle devam edeceğiz.

Allah'a Emanet Olun...