Hürseda ile Hakkı Haykırmaya Devam...

Hürseda ile Hakkı Haykırmaya Devam...

Hürseda Haber olarak, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da mazlum Müslümanların HÜRSEDA'sı olarak hakkı haykırmaya devam edeceğiz.

Bismillahirrahmanirrahim

Hamd, Âlemlerin Rabbi olan Allah'a mahsustur. Salât ve Selam Peygamber-i Zişan Hz. Muhammed Mustafa'nın üzerine olsun.

Okuyucularımızın da takip ettiği gibi 2008 Yılından bu yana, internet üzerinden yayın yapmaktayız. Bu süre zarfında İslami çizgimizden taviz vermeden, vahdet ve kardeşlik anlayışı çerçevesinde yayın yapmaya çalıştık.

Yayın hayatımıza başladığımız günden bu yana okuyucularımızın ilgi ve takdirlerine layık olmaya ve ilkeli bir yayın politikası izlemeye gayret ettik. Bu meyanda okuyucularımız tarafından genelde takdir görmekle beraber zaman zaman kimi iyi niyetli eleştirilerin de muhatabı olduk. İnsaf çerçevesinde yöneltilen her eleştiriyi değerlendirerek ondan dersler çıkarmaya çalıştık.

HÜRSEDA her zaman sorumluluk duygusuyla hareket edecek ve hakkı savunacaktır. Haklının yanında olacak ve haksızlara karşı duracaktır. Ele aldığı her konuda cesaretli, dürüst ve adaletli davranacaktır. Hiçbir zaman gerginlik ve kaos taraftarı olmayacak, ancak zulüm ve haksızlık yapanlara karşı duracak, onların yaptığı çirkinlikleri deşifre etmeye çalışacaktır.  Bunu yaparken ise olgunluğunu muhafaza edecek ve basitleşmeyecektir.

Hürseda; çalışmaları boyunca, özelde memleketimiz ve halkımızı, genelde ise dünya Müslümanlarını ilgilendiren askeri, siyasi ve sosyal meseleleri, imkanlar elverdiği oranda gündemine alacak, kamuoyunun dikkatine sunacak ve bu meselelerin takipçisi olacaktır.

Bu Site Hepimizindir. Her gün baktığımız, dünyaya açılan bir penceremizdir. Hep birlikte sahip çıkacak ve bunu güçlendirip geliştireceğiz, her geçen gün daha da genişletecek ve büyüteceğiz. Hakkıyla hizmet verebilmek ve yüklendiği misyonu hakkıyla ifa edebilmek için gayret ve çaba içinde olacağız. Daha aktif ve daha etkin olması için çalışacağız. Ve Allah’ın izniyle bu site her geçen gün daha iyi hizmetler verecektir.

Kimi zaman ise, meyve veren ağaç taşlanır, kaidesince siber saldırılara maruz bırakıldık. Allah Teâlâ'nın yardımıyla bu saldırıları da geride bırakmayı başardık.

Okuyucularımızın göstermiş oldukları teveccüh karşısında, teknik altyapımız ve özellikle de sunucumuz yetersiz kalmaya başladı. Biz de okuyucularımızın bizlere daha rahat ulaşabilmeleri adına, sunucumuzu yenileme ihtiyacı duyduk.

Bugün itibariyle yenileme çalışmalarımız nihayet son buldu. Daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde okuyucularımızın huzurlarında olmaktan mutluluk duymaktayız.

Hürseda Haber olarak bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da mutedil tavrımızı sürdürerek mazlum Müslümanların HÜRSEDA'sı olarak hakkı haykırmaya devam edeceğiz.

Bizim açımızdan önemli olan noktalardan biri de, siz değerli okuyucularımızla olan iletişimimizdir.  Okuyucularımız gerek direk iletişim adreslerimizden gerekse de sosyal medya adreslerimizden bize ulaşabilir, görüşlerini bizimle paylaşabilirler.

Bu çalışmaları yaparken okuyucularımızın dualarına muhtaç olduğumuzun da farkındayız. Bu münasebetle kardeşlerimizin bizlerden dualarını eksik etmeyeceğini umuyoruz.

Gayret bizden Tevfik Allah'tandır. (Hürseda Haber)