"Asıl başarı istikamet üzere kalabilmektir"

"Asıl başarı istikamet üzere kalabilmektir"

​HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam, İstanbul İl ve İlçe Teşkilatları toplantısında yaptığı konuşmada, asıl başarının istikamet üzerinde sabit kalabilmek olduğunu söyledi.

7 Ekim 2018’de yapılan 3’üncü Olağan Kongrede Genel Başkanlığa seçilen Avukat İshak Sağlam, yeni dönemde sürdürdükleri parti çalışmaları kapsamında İstanbul İl ve İlçe Teşkilatlarıyla bir araya geldi.

Partilerinin çalışma prensipleri ve dikkat edilecek hususlar hakkında konuşan HÜDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam, çalışmalarında kardeşlik hukukunu göz önünde bulundurarak hareket edilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Bağcılar İlçe Başkanı Burhanettin Manas’ın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantıda konuşan Sağlam, kongre sonrasında gündeme gelen ve yeni dönemde yol haritalarının ne olacağı ile ilgili sorulan sorulara cevap olarak şunları söylediğini hatırlattı:

"Partimizin şahıslara bağlı olmadığını, ilkeler üzeri siyaset yapan bir parti olarak önceki arkadaşlarımızın bıraktığı yerden devam edeceğimizi söylemiştik. Eksikliklerimizi tamamlayarak, belki daha çok koşturarak faaliyetlere hız kazandırmaya çalışacağız."

Parti olarak bir aile olduklarını ve aile içerisinde gerekli sevgi, saygı, gayret, fedakârlık ve dayanışmanın en güzel örneklerinin gösterilmesi gerektiğini belirten Sağlam, "Asıl başarı istikamet üzere kalmaktır. Doğru şeyler yaparak halka hizmet etmek gerekiyor. İlkelerimizle, parti programımızla halkımıza gidip misyonumuzu anlatırsak HÜDA PAR'ın yönetim anlayışıyla tanıştırma fırsatını elde ederiz." şeklinde konuştu.

Mart 2019 yerel seçimlerle ilgili izlenecek strateji konusunda İstanbul teşkilatını dinleyen Sağlam, çalışma esasları ve ilkeleri üzerine konuştu. (Nizamettin Aşkın- İLKHA)