İçişleri Bakanı: FETÖ'ye büyük operasyona hazırlanıyoruz

İçişleri Bakanı: FETÖ'ye büyük operasyona hazırlanıyoruz

İçişleri Bakanı Soylu, FETÖ ile mücadeleye de değinen Soylu, 'FETÖ'ye bir büyük operasyona daha hazırlanıyoruz. Bunları kazıyıp bitireceğiz bu ülkede' şeklinde konuştu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, FETÖ ile mücadele için, "FETÖ'ye yönelik bir büyük operasyon daha hazırlıyoruz. Akıllarını başlarından almazsak namerdiz. Bu memlekete sahip çıkacak evlatları var. Bir büyük operasyon daha hazırlıyoruz. Onların yaptıkları hileleri şeytanlar yapmaz. Öyle hileler ortaya koymuşlar, bu milletin evlatlarını öyle istismar etmişler. Bazıları acıyorlar. Ben de acıyanlara acıyorum. Bir sapığın peşine takılıp gitmek hele bütün bu anlayışı gördükten sonra hala orada ısrar etmek bu suçun ortağı olmaktan başka bir şey değildir. Gereğini yerine getireceğiz, bunları kazıyıp bitireceğiz bu ülkeden, kim ne yaparsa yapsın." şeklinde konuştu.

Sizi yürüten adam değildir

HDP'lilerin yürüyüş yapma planlarına da vuru yağan Soylu, ""Şimdi 'Apo' içeride diye, güya milletvekilleri yürüyüş yapacaklarmış sağda solda. Sizi yürüten adam değildir" dedi. (AA)

Ettiketler:HDPPKKFETÖ