Peygamber Sevdalıları'ndan teşekkür plaketi

Peygamber Sevdalıları'ndan teşekkür plaketi

Peygamber Sevdalıları Platformu Muş Koordinatörlüğü, 2015 yılı Kutlu Doğum programlarına destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür plaketi verdi.

Peygamber Sevdalıları Platformu Muş Koordinatörlüğü, 2015 yılı ‘Kutlu Doğum’ programları kapsamında etkinliklerine destek veren kurum ve kuruluşları teşekkür ziyaretinde bulunarak plaket verdi.

Ziyaretlerde konuşan yetkililer, yaptıkları kutlu doğum etkinlikleri hakkında bilgiler verdi. Muş koordinatörlüğü olarak toplamda 7 ayrı yerde Kutlu Doğum etkinliği düzenlediklerini belirten yetkililer, yapılan tüm etkinliklerde destek veren herkesin büyük payının olduğunu ve Allah için yapılan bu işe ortak olanların sevaplara da, mükâfatlara da ortak olduğu belirtildi. Peygamber Sevdalıları Platformu Muş Koordinatörlüğü olarak programlara verilen desteklerden dolayı kurum yetkililerine teşekkür edildi.

Plaket alan kurum yetkilileri ise, yaptıkları yardımları sadece Allah rızası ve halkın ihyası için yaptıklarını dile getirerek platform yetkililerine teşekkür edip çalışmalarında başarılar dilediler. (Sezer Özer - İLKHA)

> <