HÜDA PAR’dan Van'da kapsamlı bayram ziyaretleri

HÜDA PAR’dan Van'da kapsamlı bayram ziyaretleri

HÜDA PAR Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Doyar ve beraberindeki partili heyet tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla kapsamlı ev ziyaretleri gerçekleştirildi.

HÜDA PAR Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Doyar, Genel İdare Kurulu Üyesi Mehmet Mehdi Oğuz, HÜDA PAR İstişare Kurulu Üyeleri Mehmet Ali Ortaç, Van İl Başkanı Rasim Sayğın ve beraberindeki heyet, bayram dolayısıyla ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Ramazan Bayramı ziyaretleri kapsamında bir dizi temaslarda bulunan HÜDA PAR Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doyar ve beraberindeki heyet, 28 Şubat ve FETÖ mağduru mahkûmların aileleri ile şehit, yetim ailelerini, kentte faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu temsilcilerini, kanat önderlerini, aşiret liderlerini ve basın camiası temsilcilerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

HÜDA PAR heyeti ilk olarak kentte bulunan 28 Şubat ve FETÖ mağduru mahkûmların aileleri ile şehit, yetim ailelerini ve ardından kentte faaliyetlerde bulunan sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ziyaret etti.

Tutuklu ve şehit yakınlarını ziyaret eden Doyar, İslam coğrafyasında yaşanan zulümlerden dolayı bayramı buruk geçirdiklerini, bütün üzüntü ve burukluğa rağmen Ramazan Bayramı'nın bütün İslam âlemine, insanlığa ve Van halkına hayırlara vesile olmasını diledi.

Heyet bayramlaşma programında, geçtiğimiz günlerde vefat eden Mavi Marmara gazisi Abdulhalim Almalı’nın evine giderek çocuklarının ve kardeşlerinin bayramını da tebrik etti. (Yılmaz Sönmez - İLKHA)