Peygamber Sevdalıları'ndan Teşekkür Plaketi

Peygamber Sevdalıları'ndan Teşekkür Plaketi

Peygamber Sevdalıları Platformu Gaziantep İl koordinatörlüğü, 25 Mayıs'ta yapılan Kutlu Doğum Siyer Sınavı (KDSS)'ında okul tahsisinde bulunan yetkililere plaket verdi.

GAZİANTEP-Peygamber Sevdalıları Platformu Gaziantep İl koordinatörlüğü, 25 Mayıs 2014 Pazar günü Türkiye geneli ve şehrimizde gerçekleştirilen Umre Ödüllü Siyer Sınavı’nda okul tahsisi konusunda yardımcı olan kurum yetkililerine plaket verdi.

Peygamber Sevdalıları Platformu yetkilileri ilk olarak Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı ve sırasıyla, Latife Özmimar İlkokulu Müdürü Abdulkadir Şeker, Türkan Mehmet Akcan İlkokulu Müdürü Mehmet Lebe, Emine Konukoğlu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mehmet Sabri Tekin, Saniye Teymur İlkokul,Ortaokul Müdürleri Ramazan Tahran ve Ünsal Çalışkan’a Kutlu Doğum Siyer Sınavı’na katkılarından dolayı plaket takdim eti.

Peygamber Sevdalıları Platformu Gaziantep sözcüsü M.Faik Doğan, Rehber Der Başkanı Mustafa Kaya, Umut Der Başkanı Ahmet Kurt, Rahmet Der Başkanı M. Nakşi Erat, İlim Der Başkanı Said Altun ve Mustazaflar Cemiyeti sekreteri Muhittin Kurt’tan oluşan heyet, ilk olarak Şehitkamil ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı’yı ziyaret etti. Yapılan ziyarette katkılarından dolayı Şehitkamil ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı’ya teşekkür edilip, Peygamber Sevdalıları adına plaket takdim edildi.

Plaketi alan, Şehitkamil ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı memnuniyetini dile getirerek ”Peygamber Efendimizin tanıtımında bizim de bir katkımızın olması bizleri sevindirmektedir. Eğer Peygamber efendimizin tanıtımına bir nebze katkıda bulunabilmiş isek bu bizleri sevindirmiştir.” Dedi.

Peygamber Sevdalıları Platformuna teşekkürlerini dile getiren Yağcı;   “Hz. Muhammed’in tanıtımına ve hayatının örnek alınmasına hepimizin ihtiyacı vardır” dedi.

Peygamber Sevdalıları Gaziantep sözcüsü M.Faik Doğan ise; Kutlu Doğum Siyer Sınavı’na katkılarından dolayı il ve ilçe milli eğitim müdürlerimize teşekkür ederek, Platform olarak her yıl geleneksel olarak Kutlu Doğum Siyer Sınavı düzenlediklerini ve bu vesile ile Peygamber Efendimizin hayatını okunmasını ve hayatımızda tatbik etmek için çaba sarf ettiklerini dile getirdi.

Heyet daha sonra Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı’ya teşekkür edip plaket takdim etti.

Ayrıca okul Müdürleri Peygamber Sevdalıları Platformu’nun yapmış olduğu bu etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek Peygamber Sevdalıları Platformu’na başarılar diledi. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)